Tworzona aplikacja e-VitaMina, dedykowana jest osobom dbającym o prawidłowe spożywanie właściwej ilości witamin, minerałów lub suplementów. Wylicza i rekomenduje w formie spersonalizowanej spożycie właściwej ilości witamin w codziennej diecie.
Potencjał, który robi różnicę.
Od wielu lat crowdfunding umożliwia na pozyskanie finansowania na różne cele.
Przez wiele lat crowdfunding rozwinął się na w kilku kierunkach. Od modelu klasycznego czyli nagrodowego (w USA to Kickstarter lub Indiegogo), taka forma pozyskiwania środków ewaluowała i rozwinęła się także w kierunkach crowdfundingu charytatywnego, ogólnego, subskrypcyjnego, a także w kierunkach stricte biznesowych: crowdfundingu udziałowego (w Polsce ten rodzaj jest coraz bardziej popularny), a nawet crowdfundingu pożyczkowego.
Każdy z ww. rodzajów crowdfundingu jako forma finansowania społecznościowego – dzięki dedykowanej platformie, która specjalizuje się w określonym rodzaju oferuje przeprowadzenie zbiórki crowdfundingowej, i tym samym umożliwia zebrania finansowania na realizację konkretnego celu dla kwot od kilku, kilkunastu tysięcy złotych do kilkuset tysięcy złotych, a wielu przypadkach nawet do kilku lub kilkunastu milionów złotych.
Nowe możliwości.
Pewnie jest już niewiele rzeczy, które mogą nas zaskoczyć. Bardzo często z takiego założenia wychodzimy, ale doskonale wiemy, że wiele razy spotykamy się z nowymi rozwiązaniami i koncepcjami, które w sposób prosty, skuteczny i innowacyjny pozwalają nam ulepszać nasze funkcjonowanie w wielu obszarach życia. Często jednak powstają one w innych krajach niż Polska.
Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w crowdfundingu, rozwoju i eksploracji tej dziedziny w wielu jego procesach, dobrej znajomości potencjału polskich twórców projektów rozwojowych, innowacyjnych i startupów - również poszukiwaniu wspólnego „obszaru”- aktywujemy crowdfunding (nie udziałowy), który umożliwia pozyskanie finansowania na rozwój lub innowację. Tym samym nasza propozycja sprawia, że otwieramy nowy rozdział, który umożliwia pozyskanie finansowania dla przestrzeni rozwojowej i innowacyjnej.
Sięgnij po więcej.
Dziś, kiedy nasza oferta jest już aktywna, to wielu twórców projektów rozwojowych, innowacyjnych i startupów może wreszcie myśleć o realnym i bezpośrednim wpływie na realizację swoich planów i wyborze sposobu finansowania. Przygotowaliśmy ofertę crowdfundingową, która łączy w sobie najlepsze cechy i zasady crowdfundingu, oferuje niezwykły potencjał, a który dedykowany jest polskim projektom rozwojowym, innowacyjnym i startupom z wielu nowych branż, obszarów i nowych rodzajów działalności.
Dzięki platformie Crowdmax, każdy Projektodawca, który uzyska autoryzację będzie mógł przeprowadzić zbiórkę crowdfundingową w celu pozyskania finansowania od 100 tys. PLN do 500 tys. PLN lub więcej na realizację Projektu.
Regulamin określa warunki korzystania z Serwisu / platformy Crowdmax.pl
§ 1 Definicje
1. Operator – Fundacja Crowdmax z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 20/4, 00-246 Warszawa, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, pod nr KRS: 0000987633, posiadająca NIP 5252919857, REGON 522856754.
2. Serwis – platforma crowdfundingowa dostępna pod adresem www.crowdmax.pl wraz z podstronami.
3. Użytkownik – osoba fizyczna korzystająca z Serwisu, osoba prawna lub jednostka organizacyjna posiadająca zdolność do czynności prawnych, korzystająca z Serwisu. Szczególnymi kategoriami Użytkowników są Wspierający, Projektodawcy oraz Użytkownicy zarejestrowani.
4. Wspierający – Użytkownik wpłacający środki na sfinansowanie Projektu.
5. Projektodawca” – Użytkownik, który uzyska „autoryzację” Serwisu, otrzyma dostęp do funkcjonalności Serwisu, publikujący w Serwisie Projekt w celu przeprowadzenia zbiórki crowdfundingowej i pozyskania finansowania na jego realizację.
6. Projekt – określone przedsięwzięcie, profesjonalnie prezentowane, wraz z przedstawiony celem finansowym, na którego realizację Projektodawca prowadzi Zbiórkę crowdfundingową i gromadzi środki za pośrednictwem Serwisu i Operatora Płatności Przelewy24.
7. Zbiórka – aktywna zbiórka crowdfundingowa, aktywna dostępność Projektu w Serwisie przez oznaczony czas, w którym możliwe jest wsparcie projektu przez Użytkowników poprzez wpłatę środków na wsparcie Projektu.
8. Regulamin – niniejszy regulamin Serwisu.
9. Profil – funkcjonalność podstawowa dostępna dla zalogowanego Użytkownika Serwisu lub funkcjonalność rozszerzona dostępna dla zarejestrowanego Projektodawcy Serwisu.
10. Umowa – umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną między Operatorem a Użytkownikiem lub Projektodawcą o treści określonej przez Regulamin.
11. PayPro SA (Przelewy24) – Operator Płatności, Podmiot świadczący Usługę na rzecz Użytkowników z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Kanclerskiej 15 (60-327), wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numerem NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 5.476.300,00 zł, w całości opłaconym oraz do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem UKNF IP24/2014.
12. Przelewy24 – Operator Płatności, internetowy serwis usługowy, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Płatnikiem, Akceptantem i Projektodawcą.
13. Subkonto na Przelewy24 – dedykowane subkonto u operatora płatności na Przelewy24 w celu rejestracji wszystkich wpłat Wspierających i ich danych, obsługi płatności prowadzonej zbiórki, wypłat z prowadzonej zbiórki.